השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההצעות הכי אטרקטיביות לאירוע מושלם .

אבי אברהם ועדי'ה אפלבוים  |  ישוב בר יוחאי  |  ד.נ. מרום הגליל 13912 ת.ד. 148  |  0533119705 אבי  |  054-9788327 משרד  |  מייל aviapelboim@gmail.com

בס"דהפעלות ג'אגלינג נפלאות לימי הולדת, לא יקר ומאוד כיפי בכל הגילאים.

 

מופע אש מלהיב כל לב, מרגש ומרשים בכל גיל, משמח ומהפנט, במיוחד בשבילך!

 

מופע אש בקדושה! לכבוד ה' יתברך!

 

בהפעלה שלנו כולם לומדים תוך כדי משחק יצירתי ואישי, נהניםומתפתחים בג'אגלינג!

 

הפעלה בג'אגלינג מפגישה אותך עם הכיף שבמשחק קל ומאתגר כאחד!

 

ג'אגלינג פשוט ועדין ומאתגר עד רמת הקרקס!

 

מופע אש מתאים גם עם סיפור תשובה אישי שלי או עם קטעי קישורודיברי חיזוק לחגים.

ג'אגלינג הוא השם הלועזי למשחקי תנועה עם אביזרים שונים, פשוטים בדרך כלל שמפתחים קואורדינציה, שיווי משקל, יציבות, דיוק, זריזות ועוד... וכל זה תוך כדי משחק מהנה ונעים, מרתק ומהפנט שקשה לעצור את ההפעלה.

 

ג'אגלינג אש מתחילים אחרי שנים של אימון-משחק וכולל בעצם את אותם האביזרים, עם לפידים מחומר שאינו מתכלה כמעט, מיוחד לג'אגלינג אש.

 

בהפעלה בג'אגלינג יש ערך מוסף מוסרי עמוק לעבודה

פנימית על מידות האדם.

תכונות אופי כמו עקשנות, שחצנות, רצון, ענוה, עין טובה, פתיחות ללמידה וכדומה, מקבלות עיבוד ועיצוב בשעת ההפעלה דרך ההתמודדויות השונות שמציע הג'אגלינג.

 

להטוטנים יודעים את הסוד, שכל אחד יכול, וההבדל בין מי שמצליח וזה שלא- הוא ברצון וביכולת להמשיך ולנסות, לא להסתכל על הכשלונות אלא על ההתקדמות המתמדת מניסיון לניסיון, מעט מעט אתה לומד ג'אגלינג.

 

בהפעלה, אני שם דגש על עניינים אלה, כך שמתוך הנאת המשחק, מתרחשת למידה פנימית אצל המשתתפים, כל אחד לפי הקצב והרמה שלו, לומד את השיעור שאולי הוא החשוב ביותר : אני יכול, אם ארצה ולא אתייאש! אם אאמין ואבקש ואמשיך לחפש!אם אראה את ההצלחות שלי בעין טובה ואשליך את ה"נפילות" מיד מאחרי הגב!

 

הנה, אני מצליח כל פעם קצת, וקצת יותר ועוד... מי שנפשו תלמד שיעור זה בחוויה ולא רק בשכל - אין אתגר שלא יוכל לעמוד בו! וזוהי המתנה שטמונה בג'אגלינג!

 

רק חזק ואחוז עצמך מאוד ואל תניח מעט עבודתך שהתחלת כבר! עוד מעט ועוד מעט ויבנה בית המקדש!